Sivaslı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sivaslı Devlet Hastanesi, Uşak ilimizin Sivaslı ilçesinde bulunan Sivaslı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Akıncılar Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi adresinde bulunan Sivaslı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (276) 618-1519 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sivaslı Devlet Hastanesi Hakkında

TC Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Uşak Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı olan Sivaslı Devlet Hastanemiz, E-1 hastane rolünde bir 2. Basamak yataklı sağlık kurumu olup, 1994 senesinde Sivaslılı hayırsever vatandaşların iştiraki ile yaptırılmış ve 2000 senesinde 50 yatak kapasiteli olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz Uşak-Denizli karayolu üzerinde ve Uşak İl merkezine 35 km mesafede olup, merkez nüfusu 6700 olan halkı tarım ile uğraşan, özellikle çileğiyle ünlü Uşağımızın Sivaslı İlçesine hizmet vermektedir.

Sivaslı Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Sivaslı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sivaslı Devlet Hastanesi, Uşak ili Sivaslı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sivaslı Devlet Hastanesi Doktorları

Sivaslı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Sivaslı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sivaslı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (276) 618-1519

Sivaslı Devlet Hastanesi Adresi

Sivaslı Devlet Hastanesi Adresi:  Akıncılar Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi

Sivaslı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Sivaslı Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sivaslidh.saglik.gov.tr/

Sivaslı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir