Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Şanlıurfa ilimizin Siverek ilçesinde bulunan Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Abdalağa Mah. Çermik Bulv. 25.Sok. No:9 adresinde bulunan Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (414) 553-2224 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Siverek ilçesinde Abdalağa Mahallesi, Çermik Bulvarı üzerinde bulunan Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2013 senesinde hizmete açılmıştır. Daha önce Siverek Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan diş ünitesi yeni açılan ağız ve diş sağlığı merkezi ile Siverekli vatandaşlara hizmet vermektedir. Diş merkezinde dolgu, protez, kanal ve köprü ve her türlü ağız ve diş nasıl tedavi edileceğinin modern araçlarla yapılmaktadır.

15 doktorun çalıştığı merkezde hafta içi ve hafta sonu gece saat 24:00’e kadar diş problemi yaşayan acil hastalara hizmet verilmektedir.

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Şanlıurfa ili Siverek ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (414) 553-2224

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Abdalağa Mah. Çermik Bulv. 25.Sok. No:9

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://siverekadsm.saglik.gov.tr/

Siverek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir