Söğüt Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Söğüt Devlet Hastanesi, Bilecik ilimizin Söğüt ilçesinde bulunan Söğüt Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Söğüt Bilecik Karayolu 1.km adresinde bulunan Söğüt Devlet Hastanesi kurumuna 0 (228) 361-6313 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Söğüt Devlet Hastanesi Hakkında

Söğüt Devlet Hastanesi; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde önerge ile 1994 Yılı Yatırım Programına alınmıştır. 30 yatak kapasiteli olan Hastane inşaatına 1995 senesinde başlanılmış olup, 05-09-2000 tarihinde inşaatı tamamlanmıştır.

Hastanemiz 09-09-2000 tarihinde hizmete açılmıştır. 30 yataklı olarak hizmete giren hastanemiz 2006 senesinde 20, 2007 senesinde ise 10 yatağa kadar düşürülmüştür. Mayıs 2009 tarihinde 25 yatağa yükseltilmiştir.

Hastanemiz Döner Sermaye Saymanlığı 03-11-2000 tarihinde faaliyetine başlamış olup, 01-05-2002 tarihi itibari ile İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde kurulan Sağlık Kurumları Döner Sermaye Saymanlığı adı altında birleştirilerek faaliyetleri orada sürdürülmektedir.

Bilecik Söğüt Devlet Hastanesi Söğüt Bilecik karayolu 1. km üzerinde bulunmaktadır. Binanın doğusunda çevre yolu, batısında Söğüt Jandarma Er Eğitim Taburu, güneyinde Söğüt Ertuğrul Gazi Sağlık Meslek Lisesi bulunmaktadır. Ayrıca binanın kuzeybatısında ve güneybatısında seramik fabrikaları faaliyet göstermektedir.

Söğüt Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Sigarayı Bıraktırma Kliniği

Söğüt Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Söğüt Devlet Hastanesi, Bilecik ili Söğüt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Söğüt Devlet Hastanesi Doktorları

Söğüt Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Söğüt Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Söğüt Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (228) 361-6313

Söğüt Devlet Hastanesi Adresi

Söğüt Devlet Hastanesi Adresi:  Söğüt Bilecik Karayolu 1.km

Söğüt Devlet Hastanesi Web Sitesi

Söğüt Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sogutdh.saglik.gov.tr/

Söğüt Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Söğüt Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort