Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aydın ilimizin Söke ilçesinde bulunan Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Atatürk Mahallesi. Baygür Sokak. No:1 adresinde bulunan Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (256) 512-8787 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz Aydın ilinin Söke ilçesinde, Eski Devlet Hastanesi binasında (Aydın caddesi Konak mahallesi no:60) 9 Ağustos 2010 tarihinde 10 ünit ile hizmet vermeye başlamıştır

Hasta sayısının yoğunluğunun artması sebebiyle 2011 tarihinde merkezimizin kapasitesi 20 ünite çıkarılmıştır. Fiziki mekan yetersizliğimizden ve hasta talebini karşılamakta kuvvetlik çektiğimizden hizmet kalite standartlarını en iyi düzeyde vatandaşlarımıza sunmak maksadıyla Bakanlığımıza ilettiğimiz yeni bina yapılması talebimiz kabul edilmiş olup 17/02/2014 tarihinde Atatürk Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi Baygür Sokak No:1 adresinde yeni binamızda hastalarımıza hizmet vermeye başladık. Yeni inşa edilen geniş mekana sahip modern binamızda bugün filen 24 ünit ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Aydın ili Söke ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (256) 512-8787

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Atatürk Mahallesi. Baygür Sokak. No:1

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://sokeadsm.saglik.gov.tr/

Söke Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort