Solhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Solhan Devlet Hastanesi, Bingöl ilimizin Solhan ilçesinde bulunan Solhan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mah. 345. Sokak No:1 adresinde bulunan Solhan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (426) 711-2483 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Solhan Devlet Hastanesi Hakkında

1987-1988 senelerında sağlık merkezi olarak açılmıştır. 1993-1994 senelerında 25 yataklı devlet hastanesine dönüştürülmüştür. 2010 yılı haziran ayında da 50 yataklı yeni hastane binasına taşınarak hizmet vermeye başlamıştır. Şu an 50 yatak kapasitesi ve 5+1 yataklı diyaliz ünitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Solhan Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Solhan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Solhan Devlet Hastanesi, Bingöl ili Solhan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Solhan Devlet Hastanesi Doktorları

Solhan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Solhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Solhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (426) 711-2483

Solhan Devlet Hastanesi Adresi

Solhan Devlet Hastanesi Adresi:  Yeni Mah. 345. Sokak No:1

Solhan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Solhan Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://solhandh.saglik.gov.tr/

Solhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Solhan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort