Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. Fahrettin Kerim Gökay Cd. Poyraz Sk. No:7 adresinde bulunan Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (216) 349-5100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında

Sonomed, 9 Aralık 1992 tarihinde Kadıköy Tıbbi Görüntüleme Ticaret Limited Şirketi olarak kuruldu. 1 Nisan 1996 tarihinde Eğitim Mahallesi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Poyraz Sokak, No:7 Ziverbey, Kadıköy, İstanbul (halen faaliyet gösterdiği Sonomed Plaza) adresine taşındı. 21 Nisan 2001 tarihinde Sonomed Kadıköy Tıbbi Görüntüleme ve Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketine dönüştü. Halen 11 Katlı binanın, dört katında görüntüleme merkezi, 2.680 m² kapalı alanda, 26 araçlık otoparkı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Siemens Symbia Gama Kamera, üre nefes cihazı ve Siemens Biograph HD PET-BT cihazlarının bulunduğu Nükleer tıp ve PET-BT bölümü zemin katta; iki tane 1.5 tesla MR cihazının faaliyet gösterdiği MR bölümü giriş katında; dört tane renkli Doppler ultrasonografi cihazının bulunduğu Ultrasonografi bölümü birinci katta; 64 kesitli bilgisayarlı tomografi, digital mamografi, digital röntgen ve kemik dansitometrisi cihazlarının faaliyet gösterdiği X-Ray bölümü ikinci katta; mikrobiyoloji ve biyokimya incelemelerinin yapıldığı laboratuvar bölümü ise üçüncü katta hizmet vermektedir.

20 senedir görüntüleme ve laboratuvar hizmetlerinde kalite kavramı ile Sonomed ismi özdeşleşti. Sonomed, 2002 senesinden beri uygulamakta olan EFQM (European Foundation Quality Management) kalite yönetim sistemi ile, insan onuruna yakışan yüksek standartta bir sağlık hizmeti sunmaya sürecektir.

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi Bölümleri

 • Manyetik Rezonans (MR)
 • BT Koroner Anjiyografi
 • Bilgisayarlı Tomografi (BT)
 • Tüm Vücut MR
 • Dijital Röntgen
 • Renkli Doppler Ultrasonografi
 • Dijital Mammografi
 • Biyopsi
 • Kemik Dansitometresi
 • PET CT
 • Nükleer Tıp (Sintigrafi)

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numarası:  0 (216) 349-5100

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi Adresi

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi adresi: Eğitim, Evlendirme Dairesi Karşısı, Ahsen Çk Sk No:4, 34722 Kadıköy/İstanbul

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi Web Sitesi

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi resmi web sitesi: www.sonomed.com.tr

Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir? Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort