Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. Fişekhane Cad. Sporcu Sokak. No:1/A adresinde bulunan Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (212) 570-7285 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Hakkında

Spektromar 1996 senesinde radyolojik ileri tetkikler yapan bir merkez olarak bugünkü yerinde açılmıştır. Özel radyoloji kliniği olarak hizmet vermeyi senelerdır başarıyla sürdürmektedir.

Halen radyolojinin en yeni tetkiklerinden olan Multislice 64 BT cihazı ile Koroner Anjio dahil en modern tetkikleri yapabilmektedir. 1.5 Tesla Philips MR ile tüm manyetik rezonans görüntüleme tetkikleri yapılmaktadır. Klasik röntgen ve Mammografi tetkikleri artık dijitalize ve kompüterize edilmiş durumdadır. USG ve Doppler hususunda son derece profesyonel uzman kişiler çalışmakta olup en gelişmiş ultrasonografi cihazı olan Toshiba Aplio 400 ve Siemens ACUSON Anteres marka cihazlar kullanılmaktadır.

Bünyemizde bulunan Düzen Laboratuvarı Türkiye’nin en büyük laboratuvarlarından olup ülkeler arası sertifikaları bulunan akredite ve referans bir kuruluştur. Tüm biyokimyasal, hormonal, mikrobiyolojik ve genetik tetkikler Düzen Laboratuvar sisteminde yapılabilmektedir.

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi telefon numarası:  0 (212) 570-7285

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Adresi

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi adresi: Zeytinlik, Zeytinlik Mahallesi, Fişekhane Cad, Sporcu Sk. No:1, 34140 Bakırköy/İstanbul

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Web Sitesi

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi resmi web sitesi: www.spektromar.com.tr

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir? Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort