Stilex krem ne için kullanılır? Stilex krem nasıl kullanılır? Stilex krem fiyatı

Stilex krem ne için kullanılır? Stilex krem nasıl kullanılır? Stilex krem fiyatı

Böcek, sivrisinek ısırıkları ardından oluşan kaşıntı ve kızarıklığı gidermek için eczaneden önerilen Stilex krem aslında daha bir çok fayda sağladığı alan yer alıyor. Sadece eczanelerde satılan bu krem ile ilgili geniş bir şekilde bir bilgi istiyorsanız haberimizde tüm ayrıntıları bulacaksınızdır.

30 gramlık alüminyum tüplerde yalnızca eczanelerde satılan Stilex kremin etken maddesi Mepiramin Maleat, Lidokain hidroklorür, Dekspantenol‘dür. Deriye sürüldüğünde bölgesel olarak iltihap, alerji ve kaşıntıyı gideren bu krem uygulanan bölgede kısa bir sürede iyileşme sağlıyor. Kesik, şişmiş yahut hasar görmüş ciltlere kesinlikle uygulanmaması gereken bu jel, 2 yaşından ufak çocuklarda doktora danışmadan kullanılmamalıdır. Doktor reçetesi üzerine kullanılması önerilen Stilex isimli bu jelin asıl üretici İsviçreli Vifor şifrketidır, Türkiye’de ise Abdi İbrahim İlaç Sanayi aracılığıyla üretimi yapılıyor. Deride oluşan güneş yanıklarının nasıl tedavi edileceğinde, isilik, ürtiker diğer ismiyle kurdeşen isimli cilt poblemlerinda, ciltte oluşan ağrının azaltılmasında ve tamamen giderilmesinde, arı sokmalarının iyileştirilmesi sırasında tedavi amaçlı kullanılabilir. 

Expigment krem ne işe yarıyor? Expigment krem nasıl kullanılır? Expigment krem fiyatıİLİŞKİLİ HABERExpigment krem ne işe yarıyor? Expigment krem nasıl kullanılır? Expigment krem fiyatı

Bu ilacın yardımcı maddeleri ise karbopol 940, polisorbat(E433), trietanolamin, komplekson 3,koku verici olarak oleum odania, koruyucu olarak benzalkonyüm klorür.  

STİLEX KREM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi doktorunuz nasıl reçete ettiyse o biçimde kullanmanız gerekmektedir.  Bunun dışında kullanacaksanız ilacı uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat edin.  Parmak ucuyla tedavi edilecek bölgeye ince bir tabaka halinde sürün. Hafifçe ovun. Gün içinde birkaç kez sürülebilir. 7 günden daha uzun süre uygulanmamalıdır.

En etkili ve en iyi sivilceleri geçiren eczanedeki kremler 2021İLİŞKİLİ HABEREn etkili ve en iyi sivilceleri geçiren eczanedeki kremler 2021

STİLEX KREM FİYATI NEDİR?

Eczane dışında internette satımı olabilecek olmayan Stilex krem, 21.17 ​ TL​’dir. 

STİLEX KREMİN YAN ETKİLERİ

Ciltte yaygın ama şiddetli olmayan kızarıklık ve kaşıntı, yüksek ateş, kusma, çarpıntı.  Deride hafif kızarıklık ve kaşıntı, iştah kaybı, halsizlik, yorgunluk. Bu belirtilerden herhangi birini fark ederseniz, hemen doktorunuza bildirin.

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort