Şuhut Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şuhut Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ilimizin Şuhut ilçesinde bulunan Şuhut Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Altıgöz Mah. Oynağanlı Cad. No:90 adresinde bulunan Şuhut Devlet Hastanesi kurumuna 0 (272) 718-1001 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şuhut Devlet Hastanesi Hakkında

Yapımı 2013 senesinde sona eren ve son derece modern bir hastane olan yeni devlet hastanesi binası 75 yatak kapasiteli ve modern bir görünüşe sahip olması bunun yanında en kaliteli biçimde hizmet verecek düzeyde ekipmanlarla donatılmış olarak halkımızın hizmetindedir.

75 yatak kapasiteli yeni devlet hastanesi 15.086 m2 arsa üzerinde 7 bloktan bir araya gelmektedir. 5 yıldızlı otel konforundaki Şuhut Devlet Hastanesinin statüsü bir derece arttırılmış yeni uzman doktorlann atanması sağlanmıştır.

Şuhut Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Şuhut Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şuhut Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Şuhut ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şuhut Devlet Hastanesi Doktorları

Şuhut Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Şuhut Devlet Hastanesi İletişim

Şuhut Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (272) 718-1001

Şuhut Devlet Hastanesi Adres

Şuhut Devlet Hastanesi Adresi:  Altıgöz Mah. Oynağanlı Cad. No:90

Şuhut Devlet Hastanesi Web Sitesi

Şuhut Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://suhutdh.saglik.gov.tr/

Şuhut Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir