Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ilimizin Zeytinburnu ilçesinde bulunan Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili detaylar. Telsiz Mah. Balikli Kazlıçeşme Yolu No:1 adresinde bulunan Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi kurumuna 0 (212) 498-6161 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Süleymaniye Camii, Tıp Medresesi, Kütüphane ve Türk-İslam Tarihi Eserler Müzesi’nin çevrelediği binaların ortasında bulunan Süleymaniye Doğumevi ortalama 1927 senesinden ibu yana özel dal hastanesi olarak Doğum ve Kadın Hastalıklarının ve Tanı ve Tedavisi yapılmaktadır.

Süleymaniye Doğumevi Vakıflar ait olan eski binanın bunun yanında 1948 senesinde Vali ve Belediye Başkanlığı sırasında Dr. Lütfü KIırdar ve 1951 senesinde Hayırsever Refia Tanır aracılığıyla yapılan ek binalarla birbirine bağlı 3 Bloktan bir araya gelmektedir.

Hayırsever Semiha Şakir aracılığıyla yaptırılan Zeytinburnu’nda bulunan Semiha Şakir Doğum Evi 1994 senesinde bünyemize katılmıştır. 1999 senesinde ise Süleymaniye Doğumevi Bünyesinde Tüp Bebek Merkezi açılmıştır.

16-11-2006 tarihinde ise Kazlıçeşme Semt Polikliniğinin bünyemize katılması ile 3 hizmet binası ile hastanemiz hizmet vermektedir.

Eminönü ilçesinde bulunan Süleymaniye Doğumevi tarihi bir bina olması sebebiyle, gelişen teknolojik yeniliklere karşı fizik düzenleme yapılmasına olanak sağlamadığından, müdürlüğümüzün onayı ile de 1 Kasım 2007 tarihinden ibu yana gece doğum kabul edilmemeye başlanmıştır. Gündüz gebe ve jinekoloji hizmetleri ve yataklı hizmetler devam etmiştir. 2008 senesinin Şubat ayından ibu yana tümüyle yatak hizmetleri kaldırılmıştır bunun yanı sıra poliklinik hizmetleri devam etmiştir. 15 Ocak 2009 tarihinden ibu yana ise Eminönü – Süleymaniye Doğumevi tümüyle kaldırılarak, Zeytinburnu ilçesinde bulunan Semiha Şakir Doğumevi hizmet binamızda verilmeye başlanmıştır. Süleymaniye Doğumevi hizmet binasında halen poliklinik hizmetleri ile tüp bebek hizmeti verilmektedir. Bu hastanenin ameliyathanesinin fiziki olarak hizmet vermeye yeterli olmadığından. Bu nedenle Süleymaniye Doğumevinde bulunan ameliyathane ve 33 yataklı kurum hizmetinin tümüyle Zeytinburnu Semiha Şakir Doğumevi hizmet binasına taşınması, 15 Ocak 2009 tarihinden ibu yana Tüp Bebek Merkezimiz Semiha Şakir Doğum Evine taşınmış olup, burada hizmet vermeye devam etmektedir.

Polikliniklerinin bunun yanında Semiha Şakir Doğum evinde 4 Ameliyathane salonu, 3 Doğum salonu bulunmaktadır. Hastanemizde Toplam 100 yatak bulunmaktadır. Ayrıca yenidoğan ünitemizde 18 adet küvöz bulunmaktadır.

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri

 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Endokrinolojisi
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Nefrolojisi
 • Çocuk Nörolojisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları telefon numarası:  0 (212) 498-6161

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları adresi: Telsiz, Balıklı Kazlıçeşme Yolu Cd. No:1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir? Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir