Sultanhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sultanhisar Devlet Hastanesi, Aydın ilimizin Sultanhisar ilçesinde bulunan Sultanhisar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Zafer, Denizli Aydın Yolu adresinde bulunan Sultanhisar Devlet Hastanesi kurumuna nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sultanhisar Devlet Hastanesi Hakkında

Sultanhisar Entegre İlçe Devlet Hastanesi Aydın ilinde 10 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Sultanhisar Entegre Devlet Hastanesi bünyesinde acil sağlık hizmetleri, Aile Sağlığı Merkezi ve toplum sağlığı çalışmaları bir arada yürütülecek olup; acil hastalarımızın ilk tedavileri ilçemizde yapılabilecektir.

Bodrum katta, 112 acil ambulansın kullandığı kapalı otopark, morg, mutfak, yemekhane, çamaşırhane ve teknik birimler bulunmaktadır. Zemin katta, hastaneye hizmet veren acil servis, 6 hekimli aile sağlığı merkezi, bekleme kayıt birimleri olacaktır. 1. katta, toplum sağlığı merkezi hizmet birimleri, başhekimlik ve hastane idari birimleri, 4 adet2 kişilik 2 adet 1 kişilik hasta odası ve sancı doğum loğusa(SDL), diş polikliniği, tesisat katı, asansör makine dairesi bulunmaktadır

Sultanhisar Devlet Hastanesi Doktorları

Sultanhisar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Sultanhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sultanhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası:

Sultanhisar Devlet Hastanesi Adresi

Sultanhisar Devlet Hastanesi Adresi:  Zafer, Denizli Aydın Yolu

Sultanhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Sultanhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Sultanhisar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sultanhisar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort