Suluova Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Suluova Devlet Hastanesi, Amasya ilimizin Suluova ilçesinde bulunan Suluova Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Hürriyet Mah. Hastane Cad. No:16 adresinde bulunan Suluova Devlet Hastanesi kurumuna 0 (358) 417-8000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Suluova Devlet Hastanesi Hakkında

Amasya iline bağlı, Amasya-Samsun karayolu üzerinde olup, 1957 senesinde ilçe olmuştur. Amasya’ya 23 km, Merzifon ilçesine 18 km mesafede olan ilçemiz köyleriyle birlikte 58000 nüfusludur.

Suluova Devlet Hastanesi Orta Mahalle Oğulbağı Caddesi üzerinde ve 13 dönümlük bir alan içinde 3 katlı 4000 m2 kapalı bina alanı, otoparkı, bahçesi ile 1994 senesinde inşaatı bitirilerek 50 yatak kapasiteli Hastane olarak hizmete başlamıştır.

30-05-2005 tarihinde Hürriyet mahallesinde 12419 m2 alan üzerinde kurulan 5 katlı 5775 m2 kapalı alanı sahip olan 75 yataklı SSK Hastanesiyle Bakanlık emri ile birleştirilmiş olup, A Blok ve B Blok olarak halen hizmet vermektedir.

Hastanemiz Suluova İlçe merkezine, çevre köylere ve Samsun iline bağlı Ladik ve Havzaya ve bu ilçelerimize bağlı Suluova’ya yakın köylere de hizmet verdiğinden hasta potansiyeli yüksektir,

Bu nedenle Suluova Devlet Hastanesinden hizmet almak maksadıyla müracaat eden Hastalarımıza Çağın gereklerine yönelik Avrupa standartlarında hizmet verebilmek maksadıyla arayışlara girilmiş olup eldeki olanakları değerlendirmek maksadı ile kapasitesi azda olsa yeterli olan Eski SSK Hastanesinin tadilatı ve düzenlenmesi için projeler hazırlanmış gerekli çalışmalar yapılmıştır.

Hastanemizde yapılan çalışmalarla Koğuş düzeni terk edilerek hasta odalarımız 1 kişilik ve 2 kişilik olarak düzenlenmiştir. Hastanemizdeki hasta odalarımızda buzdolabı, oturma grubu, Tv, lavabo, gibi ihtiyaçlar giderilerek hastalarımıza, özel hastanelerden daha güzel ve evlerindeki rahatlık ve konfora yakın hizmetler verilmesi yönünde çalışmalar yapılmıştır.

Hastanemizin düzenlenmesi ve tadilatı için yapılan çalışmalarımızın tamamında insanlarımıza Avrupa düzeysinde ve kaliteli hizmet verebilmek düşüncesi mevcuttur. Tadilatı bitirilen Hastanemiz 125 yatak kapasiteli 1. sınıf bir Hastane olarak hizmete başlamıştır.

Hastanemizde servislerde (yatan hasta) ve acil serviste Kayıt Kabul hizmeti 24 saat kesintisiz verilmektedir.

Hastanemizde poliklinikler bölümünde ve bekleme salonlarımızda Poliklinik sıra takipleri dijital ekranlarla sunulmakta ve hastalarımız lüks bekleme salonlarında TV lerini seyrederken Sıralarını takip edebilmektedir.

Suluova Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Suluova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Suluova Devlet Hastanesi, Amasya ili Suluova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Suluova Devlet Hastanesi Doktorları

Suluova Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Suluova Devlet Hastanesi İletişim

Suluova Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (358) 417-8000

Suluova Devlet Hastanesi Adres

Suluova Devlet Hastanesi Adresi:  Hürriyet Mah. Hastane Cad. No:16

Suluova Devlet Hastanesi Web Sitesi

Suluova Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi: http://suluovadh.saglik.gov.tr/

Suluova Devlet Hastanesi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir