Sungurlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sungurlu Devlet Hastanesi, Çorum ilimizin Sungurlu ilçesinde bulunan Sungurlu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Hayat Mah. Dr. Sadık Ahmet Cd. adresinde bulunan Sungurlu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (364) 310-1010 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sungurlu Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1993 Yılından beri hizmet verdiği son binasından 05 Haziran 2009 tarihi itibariyle en son teknolojiye uygun olarak Türkiyede 3 hastaneden ilki olarak inşa edilmiş olan şimdiki binasına taşınmıştır. Bütün çabamız, geçmişte fakat hayal edilebilen sağlık hizmetlerini modern tıbbın ve çağın olanaklarını tercih ederek layık olduğunuz biçimde sunmak ve bölgede etkin, güvenilir, ulaşılabilir ileri teknolojik donanımlı bir hastane olmaktır.

Başhekimliğimiz Sağlık Bakanlığımızın “Sağlıkta Dönüşüm” programı çerçevesinde yeni ve bölgede ilk olan projeleri bir bir hayata geçirmektedir. Hastanemiz Türkiye genelinde Çağdaş modern ilkelerin uygulandığı örnek bir hastane olmuştur.

Poliklinik hizmetlerinde kaliteyi, hizmete kolay ulaşabilmeyi, etkin tedavi ve takibi en üst düzeyde bulacaksınız. Yataklı Tedavi Hizmetlerinde sizlere iyi klinik uygulamaları ile insanca koşullarda ve evinizin rahatlığında sağlığınıza kavuşabilme olanağını paylaşıyoruz. Sağlık alanında hasta ve hasta yakınlarının haklarını koruyan kaliteli, güvenilir, çağımız teknolojisi ile donatılmış sağlık hizmeti sunmanın haklı gurur ve mutluluğu ile hizmet sunumuna devam edeceğiz.

Sungurlu Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri

Sungurlu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sungurlu Devlet Hastanesi, Çorum ili Sungurlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sungurlu Devlet Hastanesi Doktorları

Sungurlu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Sungurlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sungurlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (364) 310-1010

Sungurlu Devlet Hastanesi Adresi

Sungurlu Devlet Hastanesi Adresi:  Yeni Hayat Mah. Dr. Sadık Ahmet Cd.

Sungurlu Devlet Hastanesi Web Sitesi

Sungurlu Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://sungurludh.saglik.gov.tr/

Sungurlu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Sungurlu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir