Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Altaylılar Mah. A. Şamil Basayev Cd. 74 Sk. No:51 adresinde bulunan Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (324) 626-2685 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Sağlık Bakanlığı aracılığıyla yapımına 2011 yılı Aralık ayında başlanan, Tarsus’un Altaylılar Mahallesinde, 117 personel ile hizmet verecek Tarsus Ağız Diş Sağlığı Merkezi; engeliler ve yaşlılarla birlikte 40 Ünite ile hizmet vermeye başladı.

Tarsus’un ve bölgenin modern Ağız Diş Sağlığı Merkezinde; acil poliklinik, normal poliklinik, dolgu, diş taşı temizliği, kanal nasıl tedavi edileceği, sabit protez, cerrahi müdahaleler, diş hekimliliği ile ilgili radyoloji tetkikleri hizmetlerini yürütecek.

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Mersin ili Tarsus ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (324) 626-2685

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Altaylılar Mah. A. Şamil Basayev Cd. 74 Sk. No:51

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://tarsusadsm.saglik.gov.tr/

Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir