Taşköprü Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Taşköprü Devlet Hastanesi, Kastamonu ilimizin Taşköprü ilçesinde bulunan Taşköprü Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Pulcular Mahallesi, Saim Tokatlı Caddesi, No:23 adresinde bulunan Taşköprü Devlet Hastanesi kurumuna 0 (366) 417-1032 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Taşköprü Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1954 senesinde sağlık merkezi olarak açılmıştır. 1960 senesinde 50 yataklı hastane olarak 8 personeli ile hizmete açılmıştır.

1970’li senelerda tek kat olan hastane binamıza bir kat ve ek bina inşaatı Sağlık Bakanlığınca yapılmıştır. Daha sonra 6 daireli doktor lojmanı yapılmıştır.

1990’lı senelerda hastane binasının yetersiz kalması üzerine ek bina inşaatı başlamış, 2002 senesinde 50+25 yataklı Taşköprü Devlet Hastanesi ek binası hizmete açılmıştır ve halen bu iki binada 40 yatak ile hizmetine devam etmektedir.

Taşköprü Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Taşköprü Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Taşköprü Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Taşköprü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Taşköprü Devlet Hastanesi Doktorları

Taşköprü Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Taşköprü Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Taşköprü Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (366) 417-1032

Taşköprü Devlet Hastanesi Adresi

Taşköprü Devlet Hastanesi Adresi:  Pulcular Mahallesi, Saim Tokatlı Caddesi, No:23

Taşköprü Devlet Hastanesi Web Sitesi

Taşköprü Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://taskoprudh.saglik.gov.tr/

Taşköprü Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir