Taşlıçay İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Taşlıçay İlçe Hastanesi, Ağrı ilimizin Taşlıçay ilçesinde bulunan Taşlıçay İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Şentürk Uzun Mah.Transit Cad. 42/A adresinde bulunan Taşlıçay İlçe Hastanesi kurumuna 0 (472) 551-3305 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Taşlıçay İlçe Hastanesi Hakkında

Taşlıçay İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Taşlıçay İlçe Hastanesi, Ağrı ili Taşlıçay ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Taşlıçay İlçe Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Taşlıçay İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Taşlıçay İlçe Hastanesi Doktorları

Taşlıçay İlçe Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Taşlıçay İlçe Hastanesi İletişim

Taşlıçay İlçe Hastanesi Telefon Numarası:  0 (472) 551-3305

Taşlıçay İlçe Hastanesi Adres

Taşlıçay İlçe Hastanesi Adresi:  Şentürk Uzun Mah.Transit Cad. 42/A

Taşlıçay İlçe Hastanesi Web Sitesi

Taşlıçay İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://taslicaydh.saglik.gov.tr/

Taşlıçay İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort