Taşova Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Taşova Devlet Hastanesi, Amasya ilimizin Taşova ilçesinde bulunan Taşova Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Sanayi Mahallesi Hastane Sok. No:1 adresinde bulunan Taşova Devlet Hastanesi kurumuna 0 (358) 312-2424 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Taşova Devlet Hastanesi Hakkında

Taşova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Taşova Devlet Hastanesi, Amasya ili Taşova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Taşova Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Taşova Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Taşova Devlet Hastanesi Doktorları

Taşova Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Taşova Devlet Hastanesi İletişim

Taşova Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (358) 312-2424

Taşova Devlet Hastanesi Adres

Taşova Devlet Hastanesi Adresi:  Sanayi Mahallesi Hastane Sok. No:1

Taşova Devlet Hastanesi Web Sitesi

Taşova Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi: https://tasovadh.saglik.gov.tr/

Taşova Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir