Tatvan Asker Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tatvan Asker Hastanesi, Bitlis ilimizin Tatvan ilçesinde bulunan Tatvan Asker Hastanesi ile ilgili detaylar. Hidayet Mahallesi Lise Caddesi adresinde bulunan Tatvan Asker Hastanesi kurumuna 0 (434) 827-9923 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tatvan Asker Hastanesi Hakkında

Tatvan Asker Hastanesi 1973 senesinde halen hizmet verdiği binada konuşlanmıştır. 01 Ağustos 2005 tarihinde Tatvan Asker Hastanesi olarak ismi değiştirilmiştir. 17 Ekim 2005 tarihinde Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinden TSK Sağlık Hizmetleri Komutanlığının teşkilat ve kuruluş yapısına girilmiştir. 8 Eylül 2008 tarihinden ibu yana ise Malatya Sağlık Hizmetleri Bölge Komutanlığına bağlanmıştır.

Tatvan Asker Hastanesi Baştabipliği; Tatvan ilçesinin merkezinde Hidayet Mahallesi – Lise Caddesi’nde bulunmaktadır. 10’uncu Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı karargahının da bulunduğu Şehit Yüzbaşı Necdi Şentürk Kışlası içinde konuşlandırılmıştır.

  • Aile Sağlığı Merkezi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hastalıkları
  • Enfeksiyon Hastalıkları
  • Göğüs Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları Ve Doğum
  • Ortopedi ve Travma
  • Üroloji

Tatvan Asker Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tatvan Asker Hastanesi, Bitlis ili Tatvan ilçesinde askeri hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tatvan Asker Hastanesi İletişim

Tatvan Asker Hastanesi Telefon Numarası:  0 (434) 827-9923

Tatvan Asker Hastanesi Adres

Tatvan Asker Hastanesi Adresi:  Hidayet Mahallesi Lise Caddesi

Tatvan Asker Hastanesi Web Sitesi

www.gata.edu.tr

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir