Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Tekirdağ ilimizin Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili detaylar. Gündoğdu-Turgut Mah. Osman Gazi Bulvarı 43/2 adresinde bulunan Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kurumuna 0 (282) 262-6548 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Çevre Yolu üzerinde yapılan yeni ve modern binasında, 50+5 yatak kapasiteli olarak 18 Ocak 2015 tarihinden ibu yana hizmet vermektedir.

Trakya’nın ilk Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, 24 saat acil sağlık hizmeti vermektedir. Hastanede 50 ünite olup, her katta görüntüleme merkezi ile toplam 6 ameliyathane bulunmaktadır.

Hastanemize ulaşım 10 nolu Belediye aracıyla sağlanmaktadır. Sağlık Tesisimize gelmek için Otogardan hareket eden 10’nolu halk otobüsünü kullanabilirsiniz.

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası0 (282) 262-6548

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi:  Gündoğdu-Turgut Mah. Osman Gazi Bulvarı 43/2

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi: https://tekirdagadsh.saglik.gov.tr/

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort