Tekman Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tekman Devlet Hastanesi, Erzurum ilimizin Tekman ilçesinde bulunan Tekman Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İsmet Paşa Mah. Şehit Özgür Ocak Cad. No:32 adresinde bulunan Tekman Devlet Hastanesi kurumuna 0 (442) 561-2006 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tekman Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz ilçemiz İsmet Paşa Mahallesinde bulunup 50 Yatak Kapasitesi ile 01-02-2009 tarihinde hizmete açılmıştır. 2010 Yılında ise hastane yoğunluğu göze alınarak 30 Standart Yatak kapasitesine indirilmiştir. Hastanemizde halen 30 hasta yatağı 1 Küvöz, 1 Transport küvözü, 6 Doğumhanede, 4 Acil Servis Gözlem Yatağı olmak üzere 42 fiili yatak ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz bodrum üzerine 3 kat olmak üzere toplam 4 kat olup sağlık müdürlüğüne ait lojman binası olarak kullanılmaktadır. Hastanemizde mevcut 6 adet Aile Sağlığı Hekimi görev yapmaktadır. Acil servisimizde 3 adet Pratisyen Hekim görev yapmaktadır. 2010 yılı Haziran ayından ibu yana hastanemizde diş nasıl tedavi edileceği birimi aktif olarak 1 Diş Hekimi ile hizmet vermektedir.

Halen hastanemiz bünyesin 1 Genel Cerrahi uzmanı, 1 Kadın Hastalıkları Uzmanı ve 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı aktif olarak halkımıza hizmet vermektedir.

Tekman Şehit Pyd. Çvş. Muhammet Binici Devlet Hastanesi acil birimi 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Ayrıca pansuman, enjeksiyon, tansiyon bakılması gibi hizmetler vermektedir. 112 birimi hastane içi ve periferden acil hasta nakli yapmaktadır. Hastalar müşahadeye alınarak gözlem yapılabilmektedir.

Hastanemiz Yatan Hasta Serivisi otuz yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir. Her yetişkin hasta odası tek kişilik olup; hasta odalarında tuvalet, banyo, televizyon, ve buzdolabı bulunmaktadır. Yatan hasta servisindeki hastaların takibi uzman hekimlerce yapılmaktadır.

Hastanemiz doğumhane biriminde Kadın Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı gözetiminde eğitimli personellerimiz eşliğinde steril doğum yaptırılmaktadır. Doğumhaneye doğum için gelen her anne adayının takibi el dappleri, NST ve UGS ile yakında zamandan gözetilmektedir. Doğum ardından dünyaya gözlerini açan her bebek hastanemiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı aracılığıyla genel muayenesi yapılmaktadır.

Hastanemiz Çocuk Polikliniğinde hasta çocukların bunun yanında sağlam çocuklarında (Boy, Kilo, Baş çevresi)takipleri yapılmaktadır. Ailelere beslenme kanusunda bilgi verilmektedir. Hasta çocuklar gerektiğinde yatırılarak tedavi edilmektedir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum polikliniğinde ultrasonografi cihazı ile hizmet verilmektedir. Servikal kanser taraması için pop-smear testi yapılmaktadır. Ayrıca tanı amaçlı servikal endoservikal ve endonetrial biyopsi alınmakta ve patoloji hizmeti temin edilmektedir.

Tekman Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Gastroenteroloji
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tekman Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tekman Devlet Hastanesi, Erzurum ili Tekman ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tekman Devlet Hastanesi Doktorları

Tekman Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Tekman Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Tekman Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (442) 561-2006

Tekman Devlet Hastanesi Adresi

Tekman Devlet Hastanesi Adresi:  İsmet Paşa Mah. Şehit Özgür Ocak Cad. No:32

Tekman Devlet Hastanesi Web Sitesi

Tekman Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://tekmandh.saglik.gov.tr/

Tekman Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Tekman Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort