Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili detaylar. Güçlü Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No:2 adresinde bulunan Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kurumuna 0 (312) 360-0007 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 10-11-2008 tarihinde 15 Diş Hekimliği ünitesi 21 Diş hekimi ile halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda 110 Diş hekimliği ünitesi ve 127 diş hekimi ile günlük 1500-2000 hastaya hizmet verilmektedir. 1 genel, 8 bölgesel Ameliyathane ile 5 hasta yatağı olan hastanemizde çağın gereği olan tüm Diş Hekimliği hizmeti verilebilmektedir.

Çocuklarımızın Dişhekimliğinden korkmamaları için çocuklarımızın tedavi alacakları alanları diğer alanlardan ayırdık. Ayrılan bu alanlara çocuk oyun sahaları, görsel ve işitsel olarak hoşlarına gidecek temalar ile destekledik. Bu hizmetimiz ile çocukların Dişhekimine daha farklı bakmalarını sağlamayı amaçladık. Lokal ve genel anestezi olanaklarımızın dışında çocuklarda ve korkan hastalarımıza da bilinçli sedasyon olanağı sağlayarak geleneksel Dişhekimliği uygulamalarına çağın gerektirdiği modern çalışmaları da ekleyerek hizmet alanımızı genişlettik.

Hastanemizde sosyal güvencesi olan her yaş grubundan hastaya bakılabilmektedir. Hastanemiz hakkında ki her türlü düşüncelerinizi hasta hakları birimimize ve internet ortamında web sayfamıza bildirebilirsiniz. Görüşleriniz ışığında hizmetimizin değeri artacak ve bizlere yol gösterici olacaktır.

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası0 (312) 360-0007

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi:  Güçlü Kaya Mah. Fatih Cad. Çağla Sok. No:2

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi: https://tepebasiadsh.saglik.gov.tr/

Tepebaşı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir