Tercan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tercan Devlet Hastanesi, Erzincan ilimizin Tercan ilçesinde bulunan Tercan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kazım Karabekir Mh. Kervansaray Cd. No:2 adresinde bulunan Tercan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (446) 441-3097 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tercan Devlet Hastanesi Hakkında

Tercan Devlet Hastanesi 1965 senesinde hizmete açılmıştır. İlçemizin E-80 karayolu üzerinde bulunması, Erzincan ilimize 98, Erzurum iline 90 km uzaklıkta bulunması hastanemize bunun bunun yanında bir önem kazandırmaktadır. Hastanemiz ilçe merkezi nüfusunun yanından ilçemize bağlı 3 belde ve 69 köyümüzde toplam 18500 bölge halkına hizmet etmektedir. Hastanemiz 25 yatak kapasiteli olup Temmuz 2009 tarihi itibariyle 1. Blok ana bina 900 metrekare, 2. Blok Diyaliz Tedavi Merkezi 280 metrekare olmak üzere toplamda 980 metrekare kapalı alana sahiptir.

Tercan Devlet Hastanemiz tam otomasyon sistemiyle Sağlık Bakanlığı standartlarında hizmet vermektedir.

Sunduğumuz hizmetlerdeki amacımız; sağlık hizmetlerinin nedenli ciddi ve kutsal olduğu bilinciyle hareket ederek, ihtiyaç ve gereksinimlerin iyi tespit edilmesi, kaynakların etkin ve verimli kullanımının sağlanması, saygılı ve güler yüzlü şefkat ve güven veren rahat bir sağlık hizmeti sunmaktır. Bunu yaparken tıp etiğini ilke edinmek, bilgi ve teknolojiyi tercih ederek hasta ve çalışan haklarının her zaman korunduğu, çevreye ve topluma hassas kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Tercan Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tercan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tercan Devlet Hastanesi, Erzincan ili Tercan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tercan Devlet Hastanesi Doktorları

Tercan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Tercan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Tercan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (446) 441-3097

Tercan Devlet Hastanesi Adresi

Tercan Devlet Hastanesi Adresi:  Kazım Karabekir Mh. Kervansaray Cd. No:2

Tercan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Tercan Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://tercandh.saglik.gov.tr/

Tercan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Tercan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir