Tirebolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tirebolu Devlet Hastanesi, Giresun ilimizin Tirebolu ilçesinde bulunan Tirebolu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Haman Mah. Kurcakale Mevki No:1 adresinde bulunan Tirebolu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (454) 411-4228 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tirebolu Devlet Hastanesi Hakkında

Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir kamu kurumu olarak 1972 senesinde 50 yataklı olarak açılan Tirebolu Devlet Hastanesi 1996 senesinde 85 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. 1998 senesinde diyaliz ünitesi 4 yataklı olarak hizmete açılmıştır. 2007 senesinde 5 yatak kapasiteli olarak hizmete devam etmektedir. 2004 senesinde sağlık standartlarımızı yükseltmek, günün teknolojik olanaklarını yöre halkımıza sunmak, yatan hasta odalarımızı tek ve çift yataklı hale getirebilmek, hastanemizin alt yapısını geliştirebilmek için; 7000 m2’lik, 150 yataklı Ek Bina planlaması yapılmış ve yatırım programına alınmıştır, 2005 senesinde projelendirilmiş ve 2006 senesinde ihalesi yapılmıştır.

Hastanemiz genel cerrahi, dahiliye, KBB, çocuk, kadın doğum branşlarında toplam 7 uzman hekim, 7 pratisyen hekim dahil olmak üzere toplam 129 personel ile yöre halkına hizmet vermektedir. Hastanemizde 3 ameliyat salonu bulunmaktadır. 1 adet diyaliz nakil aracı ve 2 adet ambulans mevcuttur.

Tirebolu Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Tirebolu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tirebolu Devlet Hastanesi, Giresun ili Tirebolu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tirebolu Devlet Hastanesi Doktorları

Tirebolu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Tirebolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Tirebolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (454) 411-4228

Tirebolu Devlet Hastanesi Adresi

Tirebolu Devlet Hastanesi Adresi:  Haman Mah. Kurcakale Mevki No:1

Tirebolu Devlet Hastanesi Web Sitesi

Tirebolu Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://tireboludh.saglik.gov.tr/

Tirebolu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort