Tomarza Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tomarza Devlet Hastanesi, Kayseri ilimizin Tomarza ilçesinde bulunan Tomarza Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kayseri Caddesi İzzet Özilhan Bulvarı adresinde bulunan Tomarza Devlet Hastanesi kurumuna 0 (352) 661-5005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tomarza Devlet Hastanesi Hakkında

Tomarza Devlet Hastanesi tüm bireylerin yaşam değerini yükseltmek için gelişmiş teknolojiyi takip eden yapısıyla ve donanımlı personeliyle en kaliteli sağlık hizmetini sunmaya çalışmaktadır.

Hastanemiz ayaktan teşhis, tedavi ve yataklı tedavi hizmeti sunarken 24 saat acil servis ve ambulans hizmeti vermektedir. Hastanemizde Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Çocuk ve Diş polikliniklerinde hizmet verilmekte olup hekimlerin uygun görmüş olduğu hastalar yataklı tedavi hizmetine tabi tutulmaktadır.

Hastanemizde en iyi sağlık hizmetini sunmak ve bu hizmetlerin devamını sağlamak maksadıyla sağlık, idari ve teknik ekibimiz koordine bir biçimde çalışmaktadır.

Tomarza Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tomarza Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tomarza Devlet Hastanesi, Kayseri ili Tomarza ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tomarza Devlet Hastanesi Doktorları

Tomarza Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Tomarza Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Tomarza Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (352) 661-5005

Tomarza Devlet Hastanesi Adresi

Tomarza Devlet Hastanesi Adresi:  Kayseri Caddesi İzzet Özilhan Bulvarı

Tomarza Devlet Hastanesi Web Sitesi

Tomarza Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://tomarzadh.saglik.gov.tr/

Tomarza Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort