Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesinde bulunan Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Abdi İpekçi Cad. Yenidoğan Mah. No:197 Bayrampaşa adresinde bulunan Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 616-9812 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi Bayrampaşa’da hizmet vermeye başladı. Fatih, Bayrampaşa, Sultangazi başta olmak üzere bölgeye yakın diğer ilçelere de hizmet verecek olan Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Fatih Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesinde hizmete açıldı.

Yenidoğan Mah. Abdi İpekçi Cad. No:197 Bayrampaşa adresinde hizmete açılan Merkez, 4656 m2‘lik alana sahip ve 25 diş üniti yer alıyor. İki adet dijital röntgen cihazı ve diş protez laboratuvarı da merkezde hastaların hizmetine sunuldu. Ağız Diş Sağlığı Merkezinde 25’i diş hekimi olmak üzere toplam 60 sağlık personeli görev yapıyor.

Merkezde halen günlük ortalama 300 hastaya hizmet verilirken bu sayının ilerleyen aylarda ek mesai uygulaması ile 450 hastaya ulaştırılması hedefleniyor. Merkeze Sağlık Bakanlığı merkezi Hastane Randevu Sisteminden (MHRS) veya 182 nolu telefon hattından randevu alınmak suretiyle müracaat ediliyor. Merkezde hastaların teşhis ve tedavi planlaması aşamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetleri aynı hekim aracılığıyla yerine getirildiği “Entegre Tedavi” sistemi uygulanıyor.

Özellikli durumları nedeni ile diş tedavileri ağız diş sağlığı merkezlerinde ve uyanık olarak yapılamayan hastalarımız için Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi ve Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nin işbirliği ile anestezi altında diş tedavi uygulaması nisan ayı içinde başlatılacak. Diş hekimlerince tedavilerine karar verilen engelli hastalar, Bayrampaşa Devlet Hastanesi ameliyathanelerinde uyutularak tedavileri yapılacak. Ayrıca Topçular Ağız Diş Sağlığı Merkezi aracılığıyla bölgede evde sağlık hizmeti verilen hastalara mobil diş üniti ile evde ağız diş sağlığı hizmeti de götürülecek.

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (212) 616-9812

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Abdi İpekçi Cad. Yenidoğan Mah. No:197 Bayrampaşa

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi:

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Topçular Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort