Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Kıbrıs Cad. Orhun Sokak No:3 Topraklık adresinde bulunan Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (312) 585-5500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Kurumumuzun mevcut konumunda ki ilk başlangıcı 12 Aralık 1976 da sağlık ocağı olarak hizmete açılmasıdır. 1981 senesinde SSK Ağız ve Diş Sağlığı Dispanseri olarak hizmete devam etmiştir. Kurumumuz 2005 senesinin Şubat ayında SSK’dan Sağlık Bakanığına devredilmiş olup Başkentinimizin Çankaya ilçesi Topraklık semtinde, 5 katlı ve 4500 m² kapalı alana ve ferah iç mekana sahip binasında hizmetlerini sürdürmektedir.

Bugüne kadar bütün ek ödemelerini zamanında yaparak, hizmet alımlarını gerçekleştirerek, mevzuat içerisinde yapılan istekleri karşılayarak, hiçbir mali sıkıntı yetaptan, Ağız ve Diş Sağlığı Konusunda çevre halkı başta olmak üzere, Ankara’nın çeşitli semtlerinden gelen hastalarına temizlik ve hijyen koşullarını aksatmadan hizmet vermeye devam etmektedir.

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (312) 585-5500

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Kıbrıs Cad. Orhun Sokak No:3 Topraklık

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: http://topraklikadsm.saglik.gov.tr/

Topraklık Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir