Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ilimizin Torbalı ilçesinde bulunan Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Tepeköy Mahallesi 4537 Sokak No:1/21 adresinde bulunan Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (232) 856-1311 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Torbalı ve çevre halkı için 2015 nisan ayından ibu yana hizmet vermeye başlayan merkezimiz, vatandaşımızın ağız ve diş sağlığının teminatçısı olduğunun bilincindedir.

Halkımıza en iyi sağlık hizmeti veren, çalışanlarını tatmin eden, yeniliklere açık, güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunan bir merkez olmak hedefimizdir. Bu yolda kısa bir sürede alacağımız uzun mesafelerde ilçe ve çevre ilçe halkımızın yanımızda olduğu hissi en büyük desteğimizdir.

Kurumumuza, belediye otobüsleri, izban, tren ve şehir içi dolmuşlar kullanılarak ulaşım sağlanabilmektedir.

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Torbalı ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (232) 856-1311

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Tepeköy Mahallesi 4537 Sokak No:1/21

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://torbaliadsm.saglik.gov.tr/

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort