Torbalı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Torbalı Diyaliz Merkezi, İzmir ilimizin Torbalı ilçesinde bulunan Torbalı Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ertuğrul Mah. Sadık İleri Bul. No:37 adresinde bulunan Torbalı Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (232) 855-7102 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Torbalı Diyaliz Merkezi Hakkında

Torbalı Diyaliz Merkezimiz 2006 senesinden bu yana Sadık İleri Bulvarı üzerindeki binasında hizmet vermektedir. Merkezimizde 12 + 1 cihaz kapasitesi mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz makineleri Fresenius, Kawasumi ve Braun markalarından oluşmakta olup hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır. Gerekli olan hastalarda Single Needle hemodiyaliz işlemi de yapılabilmektedir.

Torbalı Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimizde tamamı klimalı 14 kişilik 2 adet minibüs ve bir adet 5 kişilik kombo tipi araçla servis hizmeti verilmektedir. Hastalarımızın evinden alınıp merkeze getirilmesi ve tedavi bitiminde evlerine götürülmesi sırasında personelimiz aracılığıyla kendilerine yardımcı olunmaktadır. Foça, Aliağa, Menemen ve çevresine yaz-kış servislerimiz mevcuttur.

Torbalı Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Torbalı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Torbalı Diyaliz Merkezi, İzmir ili Torbalı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Torbalı Diyaliz Merkezi Doktorları

Torbalı Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Torbalı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Torbalı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (232) 855-7102

Torbalı Diyaliz Merkezi Adresi

Torbalı Diyaliz Merkezi Adresi:  Ertuğrul Mah. Sadık İleri Bul. No:37

Torbalı Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Torbalı Diyaliz Merkezi Web Sitesi: torbali.izmirdiyaliz.com

Torbalı Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Torbalı Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir