Tosya Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tosya Devlet Hastanesi, Kastamonu ilimizin Tosya ilçesinde bulunan Tosya Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Dilküşah Mah. Kastamonu Cd. No:2 adresinde bulunan Tosya Devlet Hastanesi kurumuna 0 (366) 313-1071 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tosya Devlet Hastanesi Hakkında

2011 senesinde sağlık bakanlığı sağlıkta dönüşüm projesi kapsamı içinde 1943, 1972 ve 1990 senelerında yapılan binalar yıkılarak yeni 100 yataklı hastane binamız yapılarak 24.11.2013 günü itibariyle açılmış ve modern bir hastane olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni açılan hastanemiz 40 adet tek kişilik oda 30 adet çift kişilik olmak üzere toplam 70 odada 100 otel yatağı mevcuttur. Odalar son derece rahat olarak dizayn edilmiş olup, her odada banyo, tuvalet, refakatçi koltukları, yerli ve yabancı kanalların seyredilebildiği televizyon, telefon, acil durumlar için oda içi ve tuvaletlerde hemşire çağrı sistemleri ve internet bunun yanında sürekli olarak sıcak su mevcuttur. Hasta yatakları motorlu sistemle kontrol edilebilir değişik pozisyonlar alarak hasta rahatı için özel hazırlanmıştır. Hasta başı oksijen, vakum sistemleri tablo altına yerleştirilerek oda içi görünümü otel odalarını andırır biçimde hazırlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Acil servis ambulans girişleri ve acil ayaktan hasta girişleri ayrılmış, ilk müracaat sonrası hastaların durumuna ve önceliği değerlendirilerek ilk muayene odaları, müdahale odaları, müşahede odaları kadın erkek olarak hazırlanmıştır.

Hastanemize yıllık ortalama 170 bin kişi müracat etmekte olup laboratuarımızda bulunan biyokimya ve eliza cihazları ile tüm hormon ve rutin biyokimya tahlilleri yapılmaktadır. Halen hastanemizde 4 ameliyat masası aktif olarak çalışmakta olup ve 1 adet acil müdahale masamız bulunmaktadır. 12 yataklı yoğun bakım servisi ve 4 yataklı yeni doğan yoğun bakım üniteleri hazır durumdadır. 3 salonda 3 doğum masası ve 2 özel doğum yatağıyla doğumhane hazırlanmıştır.

Hastanemizde FAKO yöntemi ile katarakt ameliyatları ve laparoskopik cerrahi ile kapalı ameliyatlar başarı ile yapılmaktadır. Hemodiyaliz ünitesinde 11 adet makine ile ortalama 45 hastaya diyaliz hizmeti verilmektedir. Hastanemiz 2006 yılı saygınlığıyla tam otomasyona geçmiş olup daha bi hayli hızlı ve güvenilir bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. Her hekime bir poliklinik odası verilmiş olup hastaların hekim seçebilme özgürlüğü uygulaması başlatılmıştır, bunun bunun yanında hasta hakları birimi kurulmuş olup etkin bir biçimde hizmet vermektedir.

Her türlü riskli ameliyatlar, çocuk ve yaşlı hastaların ameliyatları başarı ile yapılmaya devam etmekte, bunun bunun yanında hastanemizde bulunan ameliyat sonrası yoğun bakım ünitesi de kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Ameliyat olan, yoğun bakımlarda kalan, doğum yapan ve diğer hasta yakınları için bilgilendirme ekranlı bekleme salonları hazırlanmıştır.

Yeni doğan yoğun bakımda bebeği bulunan anneler için anne oteli hazırlanarak hizmete hazır duruma getirilmiştir. Bebekler için emzirme ve bakım odaları bunun bunun yanında dizayn edilmiştir.

Mikrobiyoloji, biyokimya, hematoloji laboratuvarları, kan tranfüzyon merkezi, kan alma birimleri bunun bunun yanında hazırlanmış, tomografi, dijital röntgen cihazı, EKO, eforlu EKG, EMM v.b. cihazların alımları yapılmıştır.

Tosya Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Tosya Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tosya Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Tosya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tosya Devlet Hastanesi Doktorları

Tosya Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Tosya Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Tosya Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (366) 313-1071

Tosya Devlet Hastanesi Adresi

Tosya Devlet Hastanesi Adresi:  Dilküşah Mah. Kastamonu Cd. No:2

Tosya Devlet Hastanesi Web Sitesi

Tosya Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://tosyadh.saglik.gov.tr/

Tosya Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort