Tufanbeyli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tufanbeyli Devlet Hastanesi, Adana ilimizin Tufanbeyli ilçesinde bulunan Tufanbeyli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mahallesi Hastane Caddesi No:1 adresinde bulunan Tufanbeyli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (322) 781-9496 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Hakkında

Tufanbeyli ilçesinde 2004 senesinde hizmete giren Tufanbeyli Devlet Hastanesi toplumun sağlık gereksinimlerini karşılamaktadır. 2009 senesinde 2 dahiliye 1 kadın doğum 1 aile hekimi ve bir diş tabibi, acil serviste ise 4 pratisyen hekim görev yapmaktadır.

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Olarak vatandaşlara hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak; modern tıbbi, teşhis ve tedavi metotlarıni uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine yanıt vermek amacındayız. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarını saygılı, güler yüzlü yaklaşarak hasta ve çalışan tatminiyetini maksimum arttırmak misyonumuzdur.

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Geriatri
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Tufanbeyli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tufanbeyli Devlet Hastanesi, Adana ili Tufanbeyli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Doktorları

Tufanbeyli Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Tufanbeyli Devlet Hastanesi İletişim

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (322) 781-9496

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Adres

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mahallesi Hastane Caddesi No:1

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://tufanbeylidh.saglik.gov.tr/

Tufanbeyli Devlet Hastanesi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir