Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ilimizin Turgutlu ilçesinde bulunan Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Subaşı Mahallesi Son Sokak No:18/1 adresinde bulunan Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (236) 314-6000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 23.05.2007 tarih ve 4667 sayılı Bakanlık Oluru ile 10 Standart Ünit Kapasiteli olarak faaliyete başladı. 20 Standart Ünitli olarak hizmete devam eden Merkezimize hizmet binası kazandırılması için Sağlık Bakanlığı 2012 bütçesi içerisinde yatırım kararı almıştır.

Turgutlu Ağız ve Diş Merkezi yeni hizmet binası 2013 yılı itibari ile yapıma başlanmış olup, 2014 senesinde yeni binasında 20 üniteyle başta Turgutlu olmak üzere çevredeki il ve ilçelerdeki hastalara hizmet vermektedir.

4 katlı ve 3500 metrekare kapalı alanda hizmete giren Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 23 hekimle hizmet vermekte. 300 Yataklı Turgutlu Devlet hastanesinin yanına yapılan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 23 standart, 1 acil, 1 hükümlü, 1 engelli ve 1 özel ünite yer alıyor.

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Manisa ili Turgutlu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (236) 314-6000

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Subaşı Mahallesi Son Sokak No:18/1

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://turgutluadsm.saglik.gov.tr/

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir