Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ilimizin Malkara ilçesinde bulunan Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Organize Sanayi Girişi, Kapaklı adresinde bulunan Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (282) 717-1777 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Hakkında

2006 senesinde faaliyete başlayan TBV Kadriye Kenan Tunalı Kapaklı Diyaliz Merkezi, müstakil binasında 25+1 cihaz kapasitesi ile ISO 9001:2008 TUV Rheinland Kalite Yönetim Sistemi kapsamı içinde ayda ortalama 150 hastaya hizmet vermektedir. Kapaklı Diyaliz Merkezi’nin tüm hemodiyaliz cihazları, su arıtma sistemi ve tıbbi malzemeleri Alman Fresenius markadır. Diyaliz merkezimiz Kapaklı, Çerkezköy, Çorlu, Saray, Vize bölgelerindeki hastalara hizmet vermektedir. İlçe merkezi ile çevre ilçe ve köylere hasta servisi olanağı bulunmaktadır.

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ili Malkara ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Doktorları

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (282) 717-1777

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Adresi

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Adresi:  Organize Sanayi Girişi, Kapaklı

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.tbv.com.tr

Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir