Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ilimizin Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. 100. Yıl Mahallesi, Yeni Sanayi Karşısı adresinde bulunan Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (282) 260-0311 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Hakkında

1997 senesinde çalışmaya başlayan TBV Hacı Hüseyin Terzi Diyaliz Merkezi, 10 dönümlük bahçe içinde 1.500 m²’lik binasında 28+1 cihaz kapasitesi ile ISO 9001:2008 TUV Rheinland Kalite Yönetim Sistemi kapsamı içinde ayda ortalama 170 hastaya hizmet vermektedir. Merkezimiz Tekirdağ, Kumbağ, Malkara, Hayrabolu, Yeniçiftlik, Çorlu bölgelerindeki hastalar ile yaz aylarında gelen yazlıkçı hastalara hizmet vermektedir. Merkezdeki tüm hemodiyaliz cihazları, su arıtma sistemi ve tıbbi malzemeleri Alman Fresenius markadır. TBV Hacı Hüseyin Terzi Diyaliz Merkezi, hastalar için il merkezine, çevre ilçelere ve köylere servis olanağı sağlamaktadır.

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Doktorları

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (282) 260-0311

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Adresi

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Adresi:  100. Yıl Mahallesi, Yeni Sanayi Karşısı

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.tbv.com.tr

Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Türk Böbrek Vakfı Tekirdağ Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir