Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi ile ilgili detaylar. 19 Mayıs Caddesi No:8 Şişli adresinde bulunan Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi kurumuna 0 (212) 212-0707 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Hakkında

Türk Kalp Vakfı, kalp ve damar hastalıkları ve genel sağlık hususunda dünya standartlarında hizmet veren bir kuruluştur. Vakfımız kendi alanında ileri düzeyde işinde uzman uzman doktor, hemşire ve sağlık teknisyen kadrosuna sahiptir.

Vakfımız, Kalp ve Damar hastalıklarının ve genel sağlık problemlerinin tanı ve nasıl tedavi edileceğinde güvenilir bilgiler ile teknolojinin tüm olanaklarını tercih ederek saygıdeğer hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz, acil durumlar dışında sizlere daha güvenilir bir biçimde ulaşabilmemiz için “randevu” sistemi ile yapılmaktadır. Tüm Sağlık Birimlerimiz; hastalarımıza modern tıbbın gerektirdiği en iyi sağlık hizmetini verecek biçimde organize edilmiştir.

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Göğüs Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Doktorları

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi doktorları için tıklayınız

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi İletişim

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Telefon Numarası:  0 (212) 212-0707

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Adres

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Adresi:  19 Mayıs Caddesi No:8 Şişli

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Web Sitesi

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Resmi Web Sitesi: www.tkv.org.tr

Türk Kalp Vakfı Kardiyoloji Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir