Türkeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Türkeli Devlet Hastanesi, Sinop ilimizin Türkeli ilçesinde bulunan Türkeli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Tümerkan Mah. Tevfik Özcan Sok. No:10 adresinde bulunan Türkeli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (368) 671-4300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkeli Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 2001 senesinde hizmete açılmış olup halen 25 yatak kapasitesi ile hizmete devam etmektedir. Türkeli Devlet Hastanesi’nde 25 yataklı servis, 1 doğumhane ve 1 ameliyathane mevcut olup Ccerrahi branşlarda Uzman bulunmadıgı için ameliyat yapılmamaktadır.

Hastanemiz haftaiçi mesai saatleri içinde dahiliye polikliniği ve aile hekimliği polikliniği ile hizmet vermektedir. Acil Servis ve 112 Ambulans hizmetleri ile 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir. Hastanemizde bunun bunun yanında Radyoloji biriminde direkt radyografiler, Laboratuvar birimimizde de Biyokimya, Hemogram, Hormon, Sedim ve idrar tahlilleri yapılmaktadir. Hastanemiz güleryüzlü ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermeye sürecektir.

Türkeli Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Türkeli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Türkeli Devlet Hastanesi, Sinop ili Türkeli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Türkeli Devlet Hastanesi Doktorları

Türkeli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Türkeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Türkeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (368) 671-4300

Türkeli Devlet Hastanesi Adresi

Türkeli Devlet Hastanesi Adresi:  Tümerkan Mah. Tevfik Özcan Sok. No:10

Türkeli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Türkeli Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://turkelidh.saglik.gov.tr/

Türkeli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir