Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi, İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunan Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi ile ilgili detaylar. İdealtepe Mızrak Sok. Yılmaz Mızrak Kültür Merkezi No:4 Kat:3 adresinde bulunan Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi kurumuna 0 (216) 367-9494 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi Hakkında

Türkiye’de diyabet hususunda toplumun bilincini yükseltmek, diyabetli bireylerin yaşam değerini yükseltmek maksadıyla 1996 senesinde kurulan Türkiye Diyabet Vakfı, Bakırköy ve Küçükyalı’daki tanı ve tedavi merkezleri ile diyabetlilere hizmet vermekte. Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi ve Türkiye Diyabet Vakfı Bakırköy Diyabet Merkezi, uzman hekim kadroları ve modern laboratuvar hizmetleri ile diyabetin tanısında ve izlenmesinde fark yaratıyor.

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi, diyabet tedavi ünitesi, laboratuvar, diyabet okulu, sağlıklı beslenme ve zayıflama üniteleriyle Küçükyalıda hizmet vermektedir.

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi İletişim

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi Telefon Numarası:  0 (216) 367-9494

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi Adres

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi Adresi:  İdealtepe Mızrak Sok. Yılmaz Mızrak Kültür Merkezi No:4 Kat:3

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi Web Sitesi

www.turkdiab.org

Türkiye Diyabet Vakfı Küçükyalı Diyabet Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir