Tutak Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tutak Devlet Hastanesi, Ağrı ilimizin Tutak ilçesinde bulunan Tutak Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Van Yolu, Kazım Karabekir Caddesi adresinde bulunan Tutak Devlet Hastanesi kurumuna 0 (472) 411-2005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tutak Devlet Hastanesi Hakkında

Tutak Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tutak Devlet Hastanesi, Ağrı ili Tutak ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Tutak Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tutak Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Tutak Devlet Hastanesi Doktorları

Tutak Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Tutak Devlet Hastanesi İletişim

Tutak Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (472) 411-2005

Tutak Devlet Hastanesi Adres

Tutak Devlet Hastanesi Adresi:  Van Yolu, Kazım Karabekir Caddesi

Tutak Devlet Hastanesi Web Sitesi

Tutak Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi: https://tutakdh.saglik.gov.tr/

Tutak Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort