Tuzluca Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Tuzluca Devlet Hastanesi, Iğdır ilimizin Tuzluca ilçesinde bulunan Tuzluca Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Yeni Hastane Sok. No:34 adresinde bulunan Tuzluca Devlet Hastanesi kurumuna 0 (476) 311-2118 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tuzluca Devlet Hastanesi Hakkında

Tuzluca Devlet Hastanesi, her türlü acil vaka ile yaş, cins farkı gözetmeksizin, bünyesindeki mevcut uzmanlık dallarıyla ilgili hastaların kabul edildiği ve ayaktan muayene ve yatırılarak tedavilerinin yapıldığı yataklı tedavi kurumudur. Kurumuzda Acil Servis, Aile Hekimliği Polikliniği, Dahiliye Polikliniği ve hasta yatış hizmetleri verilmekte olup; Diş Doktoru, Kadın Doğum Uzmanı bulunmamakta ve Pratisyen Tabip sayısı yetersiz bulunmaktadır.

İlçemizin ortalama 20000 nüfusu ve 100 yakın köyü olduğu ve İlimize ortalama 40 km mesafede olduğundan çeşitli sıkıntılar yaşanmaktadır. Lakin 30 yataklı Hastanemiz, bu hizmetlerin sunumunda gerek yönetim gerek uzman gerekse diğer yardımcı sağlık personeli ile en iyi biçimde hizmet vermeye çalışan bir sağlık kuruluşudur.

Tuzluca Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Tuzluca Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Tuzluca Devlet Hastanesi, Iğdır ili Tuzluca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tuzluca Devlet Hastanesi Doktorları

Tuzluca Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Tuzluca Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Tuzluca Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (476) 311-2118

Tuzluca Devlet Hastanesi Adresi

Tuzluca Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mah. Yeni Hastane Sok. No:34

Tuzluca Devlet Hastanesi Web Sitesi

Tuzluca Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://tuzlucadh.saglik.gov.tr/

Tuzluca Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir