Uğurludağ Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Uğurludağ Devlet Hastanesi, Çorum ilimizin Uğurludağ ilçesinde bulunan Uğurludağ Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeşilyurt Mah. Şht. Sıddık Küçükgöz Cd. adresinde bulunan Uğurludağ Devlet Hastanesi kurumuna 0 (364) 361-2840 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Uğurludağ Devlet Hastanesi Hakkında

Uğurludağ Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Uğurludağ Devlet Hastanesi, Çorum ili Uğurludağ ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Uğurludağ Devlet Hastanesi Doktorları

Uğurludağ Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Uğurludağ Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Uğurludağ Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (364) 361-2840

Uğurludağ Devlet Hastanesi Adresi

Uğurludağ Devlet Hastanesi Adresi:  Yeşilyurt Mah. Şht. Sıddık Küçükgöz Cd.

Uğurludağ Devlet Hastanesi Web Sitesi

Uğurludağ Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://corumism.saglik.gov.tr/TR-43705/ugurludag-sehit-sami-saygi-ilce-devlet-hastanesi.html

Uğurludağ Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Uğurludağ Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort