Ulubey Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ulubey Devlet Hastanesi, Ordu ilimizin Ulubey ilçesinde bulunan Ulubey Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Gündüzlü Mah. Bekir Sıtkı Baykal Cad. No:10 adresinde bulunan Ulubey Devlet Hastanesi kurumuna 0 (452) 861-4041 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ulubey Devlet Hastanesi Hakkında

Ulubey İlçe Devlet Hastanesi 20/07/1998 senesinde faaliyete geçmiştir. 3.000 m2 arsa alanına, 2.385 m2 kapalı alanına sahip 3 katlı binada hizmet vermektedir.

2 pratisyen tabip, 2 diş tabibi, 32 sağlık personeli, 36 diğer personel olmak üzere toplam 72 çalışanı ile hizmet veren sağlık tesisinde, 25 yatak ve 4 nitelikli hasta odası bulunmaktadır.

Sağlık tesisinde; Dahiliye, Aile hekimliği ve Diş polikliniği dallarında hizmet sunulmaktadır.

Ulubey Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Ulubey Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ulubey Devlet Hastanesi, Ordu ili Ulubey ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ulubey Devlet Hastanesi Doktorları

Ulubey Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Ulubey Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Ulubey Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (452) 861-4041

Ulubey Devlet Hastanesi Adresi

Ulubey Devlet Hastanesi Adresi:  Gündüzlü Mah. Bekir Sıtkı Baykal Cad. No:10

Ulubey Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ulubey Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://ulubeydh.saglik.gov.tr/

Ulubey Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir