Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği ile ilgili detaylar. Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay adresinde bulunan Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği kurumuna 0 (312) 425-6860 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği Hakkında

Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak sizlere daha iyi ve kolay ulaşılabilir hizmet sunmak için Kızılay Semt Polikliniğimiz Atatürk Bulvarı 94/3-4 Kızılay adresinde hizmete girmiştir.

Kızılay’da Sağlık Bakanlığına ait bir eğitim ve araştırma hastanesi olan Ulucanlar Göz Hastanesinin kamu hastanesi olarak bir şubesinin olmasının bizlere güven vereceğini, kurumun kendine olan güvenini arttıracağını ve hizmet standartlarını yükselteceğini düşünmekteyiz. Bu polikliniğimizde hastalarımız zaman kaybetmeden muayenelerini olmakta ve gerekli görüldüğü takdirde Ulucanlar ana bina tıbbi birimlerine sevki yapılmaktadır. Kızılay’da açmış olduğumuz semt polikliniğimiz, Hastanemiz vizyonu yönünden çok önem verdiğimiz bir uygulamadır.

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği Telefon Numarası

Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi telefon numarası:  0 (312) 425-6860

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği Adresi

Ulucanlar Göz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresi: Kale, Ulucanlar Cd. No:59, 06250 Altındağ/Ankara

Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği Nasıl Gidilir? Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir