Uludere Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Uludere Devlet Hastanesi, Şırnak ilimizin Uludere ilçesinde bulunan Uludere Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeşilyurt Mah. Vatan Cad. No:195 adresinde bulunan Uludere Devlet Hastanesi kurumuna 0 (486) 351-2106 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Uludere Devlet Hastanesi Hakkında

Uludere Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Uludere Devlet Hastanesi, Şırnak ili Uludere ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Uludere Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uludere Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Uludere Devlet Hastanesi Doktorları

Uludere Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Uludere Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Uludere Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (486) 351-2106

Uludere Devlet Hastanesi Adresi

Uludere Devlet Hastanesi Adresi:  Yeşilyurt Mah. Vatan Cad. No:195

Uludere Devlet Hastanesi Web Sitesi

Uludere Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://uluderedh.saglik.gov.tr/

Uludere Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir