Ulus İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ulus İlçe Hastanesi, Bartın ilimizin Ulus ilçesinde bulunan Ulus İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Mezgeller Mahallesi Hastane Sokak adresinde bulunan Ulus İlçe Hastanesi kurumuna 0 (378) 416-1096 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ulus İlçe Hastanesi Hakkında

Sağlık hizmetlerinde verimliliğin artırılması, kaynak tasarrufunun sağlanması, sağlık hizmetlerinin planlanması ve sunumunun tek merkezden yapılması suretiyle, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinin bir arada yürütülmesine imkan tanıyan güçlendirilmiş bir biçimde 2009 senesinden ibu yana Ulus Devlet Hastanesi ile Toplum Sağlığı Merkezinin birleştirilerek 20 yatak kapasite ile Entegre Bartın – Ulus Devlet Hastanesi olarak faaliyetine devam etmesine karar verilmiştir.

Ulus İlçe Hastanesi Doktorları

Ulus İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Ulus İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Ulus İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (378) 416-1096

Ulus İlçe Hastanesi Adresi

Ulus İlçe Hastanesi Adresi:  Mezgeller Mahallesi Hastane Sokak

Ulus İlçe Hastanesi Web Sitesi

Ulus İlçe Hastanesi Web Sitesi:

Ulus İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Ulus İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir