Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat adresinde bulunan Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (312) 285-2828 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Ankara da çok modern bir yapı yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk. Bu klinik de çok gelişmiş tedavi cihazları bunun yanında tanıya ağırlık vermek üzere 1, 5 Tesla 2006 Model Modern MRI (Magnetik Rezonans Imagıng), Kemik Dansitometre, 500 Mamp rontgen cihazı ve labratuvar oluşturduk.

Kliniklerimizin başarısı özellikle Magnetoterapi de gösterdiğimiz başarı spor camiasının ilgisini çekti. Büyük Klüplerimiz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Gençlerbirliğin de tedavi sistemlerini değiştirdik.

2001 Yılında üç ortak 50 Yataklı Fizik Tedavi Hastanesi kurduk. %100 doluluk oranı ile çalıştırmaktayız.

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası0 (312) 285-2828

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Ziyabey Caddesi 13. Sokak No:4 Balgat

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi: www.urofiz.com.tr

Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Nasıl Gidilir? Ürofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir