Usta sanatçı Mazlum Çimen trafik kazası geçirdi

Usta sanatçı Mazlum Çimen trafik kazası geçirdi

Usta sanatçı Mazlum Çimen, Akçakoca yolunda trafik kazası geçirdi. Geçirdiği kazayı sosyal platform hesabından takipçileriyle paylaşan sanatçı, durumunun iyi olduğunu dile getirdi.

Şevkat Yerimdar dizisindeki karakteri ile hafızalara kazınan Mazlum Çimen, Akçakoca yolunda talihsiz bir kaza geçirdi. Sevenleri aracılığıyla kısa bir sürede araştırma konusu olan sanatçı, Sosyal paylaşım platformu Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabında kazayla alakalı açıklama yayınlayan Mazlum Çimen,“Dün akşam Akçakoca yolunda bir kaza geçti başımdan, araba dışında hiç bir hasarım yok, İyiyim. Duyup merak eden ilgilenen tüm dostlara ve arkadaşlara teşekkür ederim. Sevgiyle”ifadelerini kullandı.

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir