Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Samsun ilimizin Vezirköprü ilçesinde bulunan Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Fazıl Ahmet Paşa Mah. 121 Sok. No:7 adresinde bulunan Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (362) 647-1275 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 2009 senesinde hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır. Kurumumuz yalnızca Vezirköprü ilçesine değil, çevre ilçelerdeki tüm hastalara da hizmet vermektedir. Hastalarının ve çalışanlarının tatminiyetini, ön planda tutan merkezimiz; kaliteli ve güler yüzlü sağlık hizmetini, doğru teşhis ve tedavilerle sunabilmeyi benimsemiştir.

Hastanemizde; her Türlü Diş Çekimi ve Küçül cerrahi müdahaler, Kişiye özel oral hijyen eğitimi, koruyucu ve iyileştirici diş tedavileri, Diş eti tedavileri Çocuklara yönelik diş hekimliği, Sabit ve hareketli protez uygulamaları, Digital ortamda periapikal röntgen çekimleri hizmetleri verilmektedir. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde günlük 200 ile 250 arası hastaya hizmet verilmektedir.

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Samsun ili Vezirköprü ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (362) 647-1275

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Fazıl Ahmet Paşa Mah. 121 Sok. No:7

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: http://vezirkopruadsm.saglik.gov.tr/

Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir