Vize Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Vize Devlet Hastanesi, Kırklareli ilimizin Vize ilçesinde bulunan Vize Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Devlet Mah. Zübeyde Hanım Cad. adresinde bulunan Vize Devlet Hastanesi kurumuna 0 (288) 318-3370 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vize Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemizin yapımına 1982 senesinde 7 üyenin Hastane Yaptırma ve Yaşatma Derneği adı ile başlanmış ve 16 yıl sonra 1998 senesinin Nisan ayında hizmete açılmıştır. 07/09/1998 tarihinden ibu yana Merkez İlçe ve köy halkına 24 saat kesintisiz hizmet vermeye başlamıştır. Diyaliz merkezimiz 21.02.2014 tarihinden bu yana eğitimli doktor ve hemşirelerimizle hizmet vermektedir.

Misyonumuz T.C. Sağlık Bakanlığı’nın politikaları ve mevzuatı ışığında, etik ilkelere bağlı kalarak insana ve çevreye saygılı, nitelikli sağlık hizmeti vermektir.

Vize Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Vize Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Vize Devlet Hastanesi, Kırklareli ili Vize ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vize Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Vize Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (288) 318-3370

Vize Devlet Hastanesi Adresi

Vize Devlet Hastanesi Adresi:  Devlet Mah. Zübeyde Hanım Cad.

Vize Devlet Hastanesi Web Sitesi

Vize Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://vizedh.saglik.gov.tr/

Vize Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort