Yağlıdere İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yağlıdere İlçe Hastanesi, Giresun ilimizin Yağlıdere ilçesinde bulunan Yağlıdere İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Dr. Selçuk Kaya Cad. No:34 adresinde bulunan Yağlıdere İlçe Hastanesi kurumuna 0 (454) 671-2121 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yağlıdere İlçe Hastanesi Hakkında

Yağlıdere İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Yağlıdere İlçe Hastanesi, Giresun ili Yağlıdere ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Yağlıdere İlçe Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yağlıdere İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Yağlıdere İlçe Hastanesi Doktorları

Yağlıdere Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Yağlıdere İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Yağlıdere İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (454) 671-2121

Yağlıdere İlçe Hastanesi Adresi

Yağlıdere İlçe Hastanesi Adresi:  Dr. Selçuk Kaya Cad. No:34

Yağlıdere İlçe Hastanesi Web Sitesi

Yağlıdere İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://yaglideredh.saglik.gov.tr/

Yağlıdere İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort