Yahyalı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yahyalı Devlet Hastanesi, Kayseri ilimizin Yahyalı ilçesinde bulunan Yahyalı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Gazibeyli Mah. Hacı Hasan Efendi Cad. No:1 adresinde bulunan Yahyalı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (352) 611-3033 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yahyalı Devlet Hastanesi Hakkında

1968 senesinde 577 m2 üzerine iki kat olarak inşa edilen ve Yahyalı Sağlık Merkezi olarak faliyetine başlayan hastanemiz, 1984 Yılında 25 Yataklı Yahyalı Devlet Hastanesi statüsüne kavuşmuştur.

1996 senesinde hayırseverler aracılığıyla yaptırılan 3. kat ilavesi ile 50 yatak standart kapasitesine çıkarılmıştır. 2005 senesinde yine hayırsever vatandaşımız aracılığıyla mevcut binaya ilave olarak 498m2 alan üzerine 4 kat yapılan ek hizmet binamız 2006 senesinde hizmete girmiş ve fiilen 35 yatak kapasitesi ile halkımıza daha ferah bir ortamda hizmet vermeye başlamıştır. Şuan Hastanemizin toplam kapalı alanı 3780m2 dir.

Yahyalı Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Yahyalı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Yahyalı Devlet Hastanesi, Kayseri ili Yahyalı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yahyalı Devlet Hastanesi Doktorları

Yahyalı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Yahyalı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Yahyalı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (352) 611-3033

Yahyalı Devlet Hastanesi Adresi

Yahyalı Devlet Hastanesi Adresi:  Gazibeyli Mah. Hacı Hasan Efendi Cad. No:1

Yahyalı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Yahyalı Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://yahyalidh.saglik.gov.tr/

Yahyalı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort