Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunan Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Çarşı Mah. Yakakent Cd. No:19 adresinde bulunan Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (216) 377-2396 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1936 senesinden ibu yana sağlık hizmetine önce Sanatoryum akabinde Devlet Demir Yolları hastanesi olarak hizmet vermiştir. 66. 620 m2’lik, 2. derece sit alanı içinde eski binalardan oluşan ortalama 8200 m2 kapalı alana sahip, 100 yataklı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

2004 senesinde SSK’ya devredilen hastane 2005 senesinde hastanelerin Sağlık Bakanlığına devir işlemi ile birlikte;Tuzla, Sultanbeyli, Pendik, Kartal, Sfakattepe, Maltepe ve Gebze gibi geniş bir bölgeye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ve Çocuk Cerrahi Merkezi olarak hizmet vermek üzere planlanmıştır.

2008 senesinde başlatılan çalışmalar ile önce hastanenin yataklı hizmet binasının girişinde 80-90 m2 gibi alanda yürütülen Çocuk Acil hizmetleri bina dışında 500 m2’lik kapalı alanda, içinde 15 müşahede yatağı ile daha uygun bir hizmet ortamı oluşturulmuş ardındanda Bakanlık onayı ile 2010 senesinde başlatılan genel tadilat ile yataklı hizmet binası, Ameliyathane, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Doğumhane ve İdari Binanın zemin katı yenilenerek günü şartlarına uygun hizmet ortamına dönüştürülmüştür.

Bu konumu ile Hastanemiz İstanbul Anadolu yakasında Gebze Sultanbeyli gibi geniş bir bölgede Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Ve Çocuk Cerrahi branşında mühim bir sağlık merkezi durumuna gelmiştir.

Hastanemizde Laporoskopik ve Histereskopi(kapalı sistem) ameliyatlar yapılmakta, bunun bunun yanında Çocuk Cerrahi, Üroloji ve Genel Cerrahi dalında operasyon ve yataklı hizmet sunulmaktadır.

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Cerrahisi
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Üroloji

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ili Kartal ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi telefon numarası:  0 (216) 377-2396

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi adresi: Çarşı, 19, Yakakent Cd., 34876 Kartal/İstanbul

Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir? Yakacık Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort